Kategorie

Newsletter

Prezentační stolek Premium

Nejkrásnějším luxusem je velkorysost. Zcela nový prezentační stolek ve spojení kvalitních materiálů a důmyslného propracování Vám poskytne reprezentativní promoakci.

Dodání systémů do 24 hodin (objednávky do 13:00 hod.)
a dodání systémů spolu s tiskem motivu do 5 dnů. V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.

Více detailů


4 990 Kč bez DPH

7002-1

Dostupnost: Dodání PPL následující den. Kurýrem po Praze do 3 hodin. Osobně ihned

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 60 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 120 Kč. Vaše věrnostní body.5 množství 10 množství 20 množství
-5% -10% -15%

Detailní popis:

Nejkrásnějším luxusem je velkorysost. Zcela nový prezentační stolek ve spojení kvalitních materiálů a důmyslného propracování Vám poskytne reprezentativní promoakci. Jde o systém, jehož základem je teleskopická konstrukce z hliníku, kterou rozvinete během pár vteřin ve stolek. Na konstrukci se poté přichytí magnetické tyče, na nichž drží grafický pás včetně laminace, která chrání grafiku proti poškrábání. V několika minutách tak vytvoříte velmi luxusní, stabilní a pevný prezentační stolek Premium. Součástí promostolku je vnitřní police a horní pult vyrobený ze dřeva, lakovaný hnědou perleťovou barvou. K promostolku Premium standardně dodáváme čtyři menší přenosné tašky pro snadnou přepravu a bezpečné oddělení jednotlivých dílů.

Grafický pás tiskneme na Satinu a laminujeme. V případě, že objednáte bez tisku, bude Vám dodán bílý PVC pás pro polepení vinylem.

V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.


VYSVĚTLENÍ MOTIVU:
SATIN – je pevné médium poskytující nádherný tisk, konzistentní kvalitu a stálobarevnost vyžadovanou profesionály. Tento materiál také laminujeme, proto nedochází k poškrábání grafiky.

Technické parametry:

Barva systému:    Silver

Barva desky:       Perleťová černá nebo hnědá ( uveďte při objednávce do poznámky )

Druhy motivů:      Satin nebo Vinyl s laminací

Kvalita tisku:        720dpi (photo quality)

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky