Kategorie

Newsletter

Roll Up Double 85x200 cm

Oboustranný Roll Up Double ideální pro Vaší prezentaci v prostoru. Design a zpracování základny u Roll Upu Double je stejné, jako u Roll Up Luxury, to znamená, že se jedná o velice stabilní základnu s chromovými bočnicemi a elegantním celkovým dojmem. Dodání systémů do 24 hodin (objednávky do 13:00 hod.)
a dodání systémů spolu s tiskem motivu do 5 dnů.

Více detailů


4 290 Kč bez DPH

1008-1

Dostupnost: Dodání PPL následující den. Kurýrem po Praze do 3 hodin. Osobně ihned

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 51 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 102 Kč. Vaše věrnostní body.5 množství 10 množství 20 množství 50 množství
-5% -10% -15% -20%

Detailní popis:

Oboustranný Roll Up Double ideální pro Vaší prezentaci v prostoru. Design a zpracování základny u Roll Upu Double je stejné, jako u Roll Up Luxury, to znamená, že se jedná o velice stabilní základnu s chromovými bočnicemi a elegantním celkovým dojmem. V základně systému je motiv uchycen oboustrannou samolepící páskou a v horním profilu pomocí zaklapávacího profilu. Rozložení se provádí pouhým vysunutím motivu z rotující základny, který se v zadní části podepře skládací podpěrnou tyčí. Pro přepravu lze Roll Up Double zabalit do kvalitní přenosné tašky, kterou standardně dodáváme spolu s celým systémem a se kterou tak systém zabere zcela minimální prostor.


V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.

Cena za motiv je uvedena cena za dva bannery (oboustranná prezentace).

VYSVĚTLENÍ TISKU:
BANNER (TOP LITÝ) – je speciální PVC plachtovina s bílým a hladkým povrchem, poskytující nádherný tisk. Je omyvatelný a má dlouholetou osvědčenou výdrž při mobilním častém používání.

Technické parametry:

Barva systému:             Silver + Chrome

Druhy motivů:               Banner

Kvalita tisku:                 720dpi (photo quality)

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky