Kategorie

Newsletter

Roll Up Easy 85x200 cm

Roll Up Easy si pohrává s kontrastem mezi měkkými tvary a čistými geometrickými liniemi.

Dodání systémů do 24 hodin (objednávky do 13:00 hod.)
a dodání systémů spolu s tiskem motivu do 5 dnů.

Více detailů


3 900 Kč bez DPH

1007-1

Dostupnost: Dodání PPL následující den. Kurýrem po Praze do 3 hodin. Osobně ihned

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 47 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 94 Kč. Vaše věrnostní body.5 množství 10 množství 20 množství 50 množství
-5% -10% -15% -20%

Detailní popis:

Roll Up Easy si pohrává s kontrastem mezi měkkými tvary a čistými geometrickými liniemi. Kombinací důmyslného designu a zdokonalené výrobní technologii vzniká Roll Up se zcela novou tváří. Díky zaklapávacímu profilu v dolní i horní části můžete jednoduše a sami měnit motivy třeba každý den. Abychom Vám ještě více usnadnili první instalaci motivu, je v dolní části již zaklapnutý speciální křídový papír s oboustrannou samolepící páskou, na kterou snadno a rychle nalepíte motiv, který se poté narotuje a uschová v základně samotného systému. Další výměny pak spočívají pouze zaklapnutím motivu, která je stejně snadná a rychlá, jako vybalení systému z přenosné tašky. Po vysunutí motivu z rotující základny se v zadní části pouze podepře skládací podpěrnou tyčí, stejně jako jiné Roll Upy. Roll Up Easy je jako stvořený pro časté výměny motivu, stejně tak, jako pro dlouhodobou prezentaci. Pro přepravu lze Roll Up Easy zabalit do kvalitní přenosné tašky, kterou standardně dodáváme spolu s celým systémem a se kterou tak systém zabere zcela minimální prostor.

Tento Roll Up Vám na zakázku při objednávce nad 30ks vyrobíme také v jiném rozměru.

V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.

VYSVĚTLENÍ TISKU:
BANNER (TOP LITÝ) – je speciální PVC plachtovina s bílým a hladkým povrchem, poskytující nádherný tisk. Je omyvatelný a má dlouholetou osvědčenou výdrž při mobilním častém používání.

Technické parametry:

a systému:                  Silver

Druhy motivů:             Banner

Kvalita tisku:               720dpi (photo quality)

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky