Kategorie

Newsletter

Roll Presentation 100x85cm

Elegantní a dokonale vyvážený stolní Roll Presentation, v minimalistickém stylu, který nepotřebuje žádné další příkrasy. Dodání systémů do 24 hodin (objednávky do 13:00 hod.)
a dodání systémů spolu s tiskem motivu do 5 dnů.

Více detailů


2 750 Kč bez DPH

1009-1

Dostupnost: Dodání PPL následující den. Kurýrem po Praze do 3 hodin. Osobně ihned

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 33 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 66 Kč. Vaše věrnostní body.5 množství 10 množství 20 množství
-5% -10% -15%

Elegantní a dokonale vyvážený stolní Roll Presentation, v minimalistickém stylu, který nepotřebuje žádné další příkrasy. Tento Roll Up je vzhledem ke své velikosti 100x85cm určen k prezentaci na stole a díky naprosto jednoduchému a rychlému složení nalezne uplatnění především u obchodních zástupců pro různé prezentace společnosti.
Roll Presentation je tvořen dvěma bočnicemi – z jedné strany je motiv zaklapnutý v liště a na druhé straně nalepený oboustrannou lepicí páskou. Rozložení se provádí pouhým odsunutím dvou bočnic od sebe. Při složení se motiv navine do rotující bočnice. Ve spodní části jsou skládací nohy pro lepší stabilitu. Roll Presentation dodáváme standardně včetně transportní tašky, se kterou zabere zcela minimální prostor.

V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.

VYSVĚTLENÍ TISKU:

BANNER (TOP LITÝ) – je speciální PVC plachtovina s bílým a hladkým povrchem, poskytující nádherný tisk. Je omyvatelný a má dlouholetou osvědčenou výdrž při mobilním častém používání.

Technické parametry:

Barva systému: Black
Druh tisku: Banner
Kvalita tisku: 720dpi (photo quality)

 

 Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky