Kategorie

Newsletter

Pruty Vlajka Storm 100 - KAPKOVITÁ XLARGE

Velikost: XLARGE

Více detailů


1 550 Kč bez DPH

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 18 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 36 Kč. Vaše věrnostní body.5 množství 10 množství 20 množství 50 množství
-5% -15% -30% -40%

Detailní popis:

Nejlepší způsob, jak venku zviditelnit Vaši společnost. Vlajka Storm 100 je určena do interiéru i exteriéru a nabízíme ji v šesti velikostech v kapkovitém tvaru. Ke všem velikostem je zakoupit jednostranný nebo oboustranný potisk. Systém dodáváme standardně samotný bez jakékoliv základny a přenosné tašky. K vlajce je možné dokoupit širokou nabídku podstavců v sekci příslušenství pro vlajky. Do předem připravené vlajkoviny, která musí mít zašitím vytvořený tunel, se vloží speciální ohebná konstrukce. Vlajka osazena dole kovovým očkem se vypne na konstrukci systému. Pro přepravu lze stojan spolu s vlajkovinou zabalit do přenosné tašky, kterou lze dokoupit v sekci příslušenství pro vlajky.

Vlajky Storm 100 je možné použít až do rychlosti větru 50 km/h (Použitý materiál pro pruty na Storm 100 je hliník / sklolaminát). 


Sestavení vlajek Storm je jednoduché a časově nenáročné. Své vlajky si sestavíte již ve třech minutách!

V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.

Motivy tiskneme jednostranně i oboustranně.

VYSVĚTLENÍ MOTIVU:
VLAJKOVINA – je průhledný textilní materiál s možností jednostranného tisku - na druhé straně prosvítá negativ. Nebo oboustranného potisku (dvě vlajky sešité k sobě)

Technické parametry:

druh motivu:   vlajkovina

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky