Kategorie

Newsletter

Prezentační systém Square

Oboustranný / jednostranný hliníkový stojan ideální pro prezentaci Vaší reklamy, který překvapí svým prostým a příjemným vzhledem.

Dodání systémů do 24 hodin (objednávky do 13:00 hod.)

Více detailů


1 690 Kč bez DPH

2007-1

Dostupnost: Dodání PPL následující den. Kurýrem po Praze do 3 hodin. Osobně ihned.

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 20 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 40 Kč. Vaše věrnostní body.5 množství 10 množství 20 množství
-5% -10% -15%

Detailní popis:

Oboustranný / jednostranný hliníkový stojan ideální pro prezentaci Vaší reklamy, který překvapí svým prostým a příjemným vzhledem. Lehkost systému a jednoduché rozložení i složení je vítáno při převozu systému. Díky teleskopické podpěrné tyči máte možnost upravit různou výšku motivu (50 až 160cm). Motiv je v profilech dobře uchycen pomocí pásku nalepeného na motiv a vloženého do hliníkového profilu. Systém je vyráběn ve stříbrné barvě a dodáván se čtyřmi profily, díky kterým můžete kdykoliv zvolit jednostrannou nebo oboustrannou variantu. Pro přepravu lze stojan spolu s motivem zabalit do přenosné tašky, kterou standardně dodáváme k systému a se kterou zabere zcela minimální prostor.

Tento systém Vám při objednávce nad 200ks vyrobíme v jiném rozměru a také se zaklapávacími profily, které Vám usnadní výměnu motivu.

V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.

Cena za tisk motivu je cena za jednu stranu. V případě oboustranné prezentace objednávejte 2ks motivu k jednomu systému.

VYSVĚTLENÍ MOTIVU:
BANNER (TOP LITÝ) – je speciální PVC plachtovina s bílým a hladkým povrchem, poskytující nádherný tisk. Je omyvatelný a má dlouholetou osvědčenou výdrž při mobilním častém používání.

Technické parametry:

Barva systému:             Silver

Druhy motivů:               Banner

Kvalita tisku:                 720dpi (photo quality)

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky