Kategorie

Newsletter

Pop Up Výstavní stěna Expodream 4x3

O co se jedná při prezentaci? V první řadě o to být viděn. S velikostí prezentace se zvyšuje také potěšení z úspěchu.

Více detailů


14 900 Kč bez DPH

3001-2

Dostupnost: Dodání PPL následující den. Kurýrem po Praze do 3 hodin. Osobně ihned

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 180 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 360 Kč. Vaše věrnostní body.5 množství 10 množství
-5% -10%

Detailní popis:

O co se jedná při prezentaci? V první řadě o to být viděn. S velikostí prezentace se zvyšuje také potěšení z úspěchu. Výstavní systém PopUp = Vaše maximální prezentace a maximální velikost. Magnetický blokující systém s  šesti (404x222cm) panely a pouzdrem umožňuje snadnou instalaci i přepravu. Hloubka stěny s prolnutím je 85cm. Transportní kufr na kolečkách lze rychle změnit pomocí motivu v promo stolek. Jde o display, jehož základem je teleskopická konstrukce z hliníku, která se automaticky rozvine během pár vteřin ve stěnu. Na konstrukci se poté snadno přichytí magnetické tyče pomocí magnetů, na nichž posléze drží grafické pásy včetně laminace, která chrání grafiku proti poškrábání. V několika minutách tak vytvořite velmi luxusní a vysoce stabilní stěnu. Celý komplet lze nasvítit dvěma lampami, které jsou součástí balení.

Grafické pásy tiskneme na Satinu a laminujeme. V případě, že objednáte bez tisku, budou Vám dodány černé pásy pro polepení vinylem.

V případě zájmu Vám zajistíme grafické zpracování motivu.


VYSVĚTLENÍ MOTIVU:
SATIN – je pevné médium poskytující nádherný tisk, konzistentní kvalitu a stálobarevnost vyžadovanou profesionály. Tento materiál také laminujeme, proto nedochází k poškrábání grafiky.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky